SKORZYSTAJ Z SERWISU JUŻ TERAZ

Wypełnij formularz dostępny poniżej. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i opowie szczegółowo o serwisie Oncompass dedykowanym badaniom molekularnym. Jeśli zdecydujesz się na otrzymanie informacji w postaci Raportu końcowego określającego rodzaj terapii celowanych skorelowanych z Twoim indywidualnym profilem molekularnym (lub profilem Twoich krewnych) oraz badaniami klinicznymi, które są prowadzone na świecie, odbierzemy od Ciebie materiał próbki tkanki guza lub materiał z biopsji oraz komplet wypełnionych przez Twojego onkologa oraz Ciebie dokumentów. W ten sposób umożliwisz naszym zagranicznym laboratoriom przeprowadzenie analiz i przygotowanie dla Ciebie pomocnego zestawienia.

Nie czekaj i już teraz zgłoś swoje zainteresowanie serwisem Oncompass. Oddzwonimy i pomożemy Ci przejść przez etap zgłoszeniowy.

Przewiń w dół

 
  • Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych. W przypadku nie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych prosimy o przesłanie informacji pod adres info@oncompassmedicine.com  w celu otrzymania formularza  odmowy zgody na przetwarzanie danych. Pragniemy przekazać, że wszelkie dane, które są przez Państwa podawane do Oncompass Medicine są podawane w sposób świadomy i dobrowolny.
 

Nasi pracownicy skontaktują się z tobą w celu omówienia szczegółów

 

Przekazuj Informacje

Udzielaj się. Pomóż innym pokonać raka.
ONCOMPASS Gmbh.   |   Privacy Policy